Memory In Memory s.r.o.

U Krematoria 1621/7, 400 03 Ústí nad Labem, tel.: 475 530 951


Memory In Memory s.r.o.

Potřebujete pomoci se smutečními formalitami, písemnostmi, samotným pohřbem? Od roku 1991 zajišťuje pohřební služba v Ústí nad Labem Memory in Memory, s.r.o. klidný a důstojný průběh smutečních obřadů i zhotovení pomníku, epitafu a náhrobního kamene. Samozřejmostí je pro nás solidní, spolehlivé, uctivé a vstřícné jednání, vyjadřujeme pozůstalým potřebnou podporu. 

Úvod -> Pohřební služba

Potřebujete pomoci se smutečními formalitami, písemnostmi, samotným pohřbem? Od roku 1991 zajišťuje pohřební služba v Ústí nad Labem Memory in Memory, s.r.o. klidný a důstojný průběh smutečních obřadů i zhotovení pomníku, epitafu a náhrobního kamene. Samozřejmostí je pro nás solidní, spolehlivé, uctivé a vstřícné jednání, vyjadřujeme pozůstalým potřebnou podporu. 

Pohřební služba – Ústí nad Labem, Litoměřice, Teplice, Děčín

Zajistíme pro vás všechny potřebné činnosti spojené s úmrtím vašeho blízkého:

  • vyřízení všech nutných písemností
  • převoz zesnulých pohřebním vozem
  • provozujeme obřadní síně – zajistíme hladký průběh celého smutečního obřadu včetně řečníka případně kněze
  • kamenictví – provozujeme kamenictví, kde vyrobíme náhrobky, pomníky , epitafy pro vaše blízké 

Podpoříme vás, dohodneme se s vámi na rozumných cenových podmínkách, provedeme vás od úmrtí vašeho blízkého až po poslední rozloučení.

Pohřební služba – podpora a kompletní služby

Pohřební služba Memory in Memory nabízí kompletní pohřební služby a související podporu. Zajišťujeme pohřby pro rodiny v Ústí nad Labem i v širokém okolí – Litoměřice, Děčín, Teplice … Kontaktujte nás a my vám maximálně pomůžeme zvládnout tuto nepříjemnou chvíli. Pohřebnictví se věnujeme již přes 20 let, i proto víme, jak vám je a rádi vás podpoříme. Můžete se na nás spolehnout a opřít se o nás. Zajistíme, aby celý pohřeb proběhl hladce. Včetně formalit, převozu zesnulého a samotného rozloučení.

Provozujeme také kamenictví, kde vám vyrobíme náhrobek či pomník dle vašich požadavků a představ. Pomůžeme vám vybrat vhodný epitaf a obecně vám budeme nablízku. Pohřeb vám ulehčíme a po celou dobu od nás ucítíte upřímnou podporu. Pohřební služba Memory in Memory je tady pro vás. V těžkých časech.

Bookmark and Share
Kontakt

Člen Okresní hospodářské komory v Ústí nad Labem

Znak kvality propůjčuje sdružení pohřebnictví ČR

Znak kvality propůjčený Sdružením pohřebnictví v ČR

Memory in Memory s.r.o., Nová 1401/26, 400 03 Ústí nad Labem, reg. KS UL, vl C12793, IČ: 25024973, DIČ: CZ25024973

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů

Ve smyslu a podle ustanovení § 14 a § 20d až § 20za zák. č. 364/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění předpisů pozdějších, s odkazem na občanský zákoník č. 89/2012 Sb. se poskytuje spotřebiteli (klientu) tato

INFORMACE o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů:
(1) Prodávající informuje spotřebitele jasným, srozumitelným a snadno dostupným způsobem o subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný. Informace musí zahrnovat též internetovou adresu tohoto subjektu, kterým je Česká obchodní inspekce – www.coi.cz. Jestliže prodávající provozuje internetové stránky, uvádějí se tyto informace i na těchto internetových stránkách.

(2) V případě sporu mezi spotřebitelem a prodávajícím, který se nepodařilo mezi stranami urovnat přímo, poskytne prodávající spotřebiteli informace uvedené v odstavci 1 v listinné podobě nebo na jiném trvalém nosiči dat.“

Memory In Memory s.r.o. (pobočka Ústí nad Labem, U Krematoria
1621/7) - idatabaze.czPohřební služby, pohřebnictví a krematoria - idatabaze.cz
Aktuality

    

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Partneři: pohřební služba - 
slide-out-01

Poskytneme Vám kompletní a spolehlivé služby v oblasti pohřbů a smutečních obřadů. Obřad zařídíme jak v novém tak i ve starém krematoriu, případně kdekoli jinde si budete přát. V těžké chvíli, jakou úmrtní blízkého je, za Vás vyřídíme veškeré formality a realizujeme vše, co je pro poslední rozloučení zapotřebí. V pohřební službě Memory in Memory si zakládáme na úctě a vysoké profesionalitě. Dokážeme vypravit pohřeb pro každého, a to i za velmi rozumných cenových podmínek.

Hledáte-li pohřební službu, která Vás zbaví starostí se zařizováním pohřbu a úředními formalitami, pak neváhejte a obraťte se na nás. Umožníme Vám, aby Vaše poslední rozloučení s blízkým proběhlo přesně podle Vašich představ, a Vy jste se přitom mohli soustředit pietní akt

slide-out-02

Vyrobíme nebo renovujeme Vaše náhrobní kameny, pomníky, hroby atd. Pro výrobu náhrobků používáme výhradně trvanlivé a odolné materiály, které zaručují dlouhou a bezúdržbovou životnost. Samotou výrobu provádí zkušení kameníci, kteří jsou schopni vyrobit i unikátní náhrobní kameny podle Vašeho přání. Provádíme také obnovy a opravy starších náhrobků, včetně tesání nových a renovaci starých nápisů.

        Klasické i atypické hroby, pomníky a náhrobky.

        Tesání zlatých a stříbrných nápisů.

        Opravy pomníků a náhrobků.

        Doplňky na pomníky

        Další kamenické práce.

Více informací získáte na stránce Kamenictví, nebo pokud nás kontaktujete.

slide-out-03

Uspořádáme pro Vás smuteční obřad v obřadní síni starého i nového krematoria v Ústí nad Labem, a to se všemi náležitostmi, jako je smuteční výzdoba, výroba smutečních oznámení a v případě zájmu i zajištění řečníka. Pro poslední rozloučení se zesnulým jsou Vám k dispozici tři obřadní místnosti. Dvě menší, pro 90 osob a jedna velká pro zhruba 200 osob.

Pokud využijete našich služeb, pomůžeme Vám uspořádat důstojný smuteční obřad. V oboru máme bohaté zkušenosti. Provedeme výzdobu obřadní síně a připravíme celý obřad s ohledem na Vaše přání a rozpočet. Navíc Vám nabídneme i řadu doplňkových služeb. Získejte více informací a kontaktujte nás nyní.